Предложение за списание GamePlay

Post Reply
ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

08 Sep 2011 16:06

Привет на всички ! Не знам колко от вас са запознати с може би най-доброто гейм списание в нашата родна България - GamePlay. Истината е че от доста време не съм си го купувал, тъй като спрях да го намирам по сергиите . Причината за мен е все още неустановена , съмнявам се обаче да са фалирали или да са го спряли тъй като в сайта им има новите броеве - за нещастие само до 9-ти декември 2010-та година. Какво се е случило не мога да си обясня, но идеята ми е ако Главния ( :) ) разреши да направим реклама на нашите сървъри в списанието. Първо ще си партнираме с едни от от най-добрите колеги в бранша, второ ще получим универсален билет към почти всичко свързано с електронните забавления и електронния спорт :) Като цяло мисля че най-важната причина за да направим всичко това ще е да привлечем още нови и нови играчи към сървърите ни :)
ХИЩНИКЪТ

Image

FeNiX
CS:S Admin
CS:S Admin

09 Sep 2011 05:54

Няма ли да стане в PC-MANIA
Image

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

09 Sep 2011 11:03

PC Mania съм си ги купувал само в началото но не ми хареса какво отношение имат към игрите. Едно такова подигравателно. Да не говорим , че почти във всичките има съобщения имаше някакви негативни коментари относно тях . За това един приятел ме посъветва да си купя PC Club ( така се казваше GamePlay навремето ) и от тогава не съм спирал него да чета. :)
Но колкото повече - толкова повече ( беше казал Мечо Пух ) така че няма да е зле ако и в PC Mania-ата завържем контакти :)
ХИЩНИКЪТ

Image

Post Reply