ОПЛАКВАНИЯ ОТ АДМИНИТЕ

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Ibrata
Newbie
Newbie

17 Jun 2015 23:18

Искам да се оплача от един админ. Причината е, че въпросният ме банна по погрешка като аз дори не съм играл по това време.
Kакто се вижда на линка който ще постна след малко по времето, когато ми е сложен бана не съм играл в сървъра първо видях, че съм баннат: http://bans.csmega-bg.com/index.php?p=b ... 074&Submit и реших да вляза в сървъра да проверя дали това не е някаква шега но уви не е било. Изхвърли ме веднага! Уважаеми админе това не съм го очаквал от теб да ми сложиш бан по този начин и то за такава причина. Повече ме боли не заради това, че съм ял бан а заради това, че бана ми е сложен от човек, който съм ценял много и уважавал братле много ме обиди с тази постъпка!! Веднага след като си ми ударил бана си сложил бан и на брат ми. Не разбирам някой казал ли ти е да ни баннеш?? Как така си позволяваш подобен вид грешка! Ето и данните на въпросния админ:
Ник: ..::||KinG_AwPeR||::..
Steam ID: STEAM_0:0:114425091
Eто и доказателството, че не съм играл по това време: http://store.picbg.net/pubpic/33/0D/fb6 ... c0330d.jpg
П.С.: От този момент спирам да те уважавам и ценя, братле!! Много голяма грешка направи като ме банна и след това си баннал брат ми. Много ми е интересно как щеше да се почувстваш ако аз бях на твоето място и вследствие на недоглеждане да бях баннал теб и брат ти. Щеше ли да ти бъде приятно, не нали??
Image

OTPOBEHKPOACAH
Newbie
Newbie

20 Jun 2015 20:45

Не бях се сблъсквал с админ, но първият ми контакт определено беше невероятно разочарование. Накара ме да се замисля за достоверността на всеки бан, който някога е правен тук. По лошия начин разбрах и, че протестирането на банове не се чете. Нито след 24 часа (24 часа най-късно както пише), нито след седмица.

Бях изключително изненадан от въпросния бан и трябваше да разгледам из интернет, за да разбера как съм го получил. В моя случай KinG_AwPeR предрешен като Balthazar (с всичките му там точици и драскулки), който "по случайност" беше последния ми кил е бил в противникоя отбор. Секундички след това бях баннат... защото съм го убил. Сами се сещате, че не е възможно да ме е гледал и да е преценил, че играя неправомерно. Ама му кефнало на момчето, че единствения начин да е бил убит е от някой гаден измамник, сатанист, дошъл от долната земя, за да развали царството на небесните админчета. И явно добрият ми статс на въпросния мап е достатъчна причина, че да не се прави проверка. Не, не съм ползвал awp.

Може би страхът от чийт е станал някаква фобия, може би е просто злоупотреба с правата, но не може егото да те води... особено когато едва-едва скалъпваш 1 KDR. Не ме притеснява толкова бан-а, колкото това, че някой решава да разполага с нас и да казва кога пак ще можем да играем. Обидата е много по-тежка от някакъв глупав бан. Не сте повече от нас само, защото можете да напишете нещо в конзолата.

Кънтър-страйк дмините масово са станали по-слаби от средното равнище, нещо което преди беше немислимо. Щеше да е хубаво ако и по-малко продуктивните играчи биват забелязвани и им се дават админски права, заради добрата им преценка и уважението, което получават от другите в сървъра, но явно няма нищо такова.

От друга страна събитията ми дадоха възможност да проверя и за други български сървъри. Харесах си и няколко чуждестранни с приемлив пинг и не знам дали изобщо искам да се връщам. Беше ми добре, защото нивото на сървърите е доста ниско, а не бях играл отдавна. Дано поправите нещата, но още преди 6 години, когато играех тук познанството ми с главния админ ми донесе само разочарования... така че съдейки по него, не ми се вярва. Късмет все пак...

edit: Изглежда DANGER не се учи от грешките си, защото подобрение няма никакво в сравнение с ония времена. Още тогава сървъра се правеше така, че да не е по-лош от конкурентния, вместо да цели удобство на потребителя (сървъра е много скромен, липсват и основни секции във форума). Още тогава имаше един приятелски кръг, за когото правилата се заобикаляха. Сега обаче общността се е настроила срещу тоя приятелски кръг в лицето на хората получили админски права - кармата е кучка, както гласи един популярен израз.
Най-малкото не можете да очаквате хората да приемат липсата на демота при бан и да разчитат на нечия дума, че бановете им са коректни.
Има стотицит оплаквания за админи, а действия никакви. Седмица по-късно дори сега, и този пост е пренебрегван. И в интерес на истината, самия форум е паметник от уличаващи собствената им некомпетентност админски реакции, което е притеснително, имайки предвид (както добре си спомням) склонността на DANGER да пренебрегва неща, които не му се нравят. Друг въпрос е, че ни излагате пред чужденците и първия им досег до страната ни ще им носи негативен спомен. Може би не е случайно, че като сме на по-неизвестен сървър късно вечер, хората искат да се съберем в Мания-сървър, вместо в Мега-сървър.
Все пак, ако примем, че можем да им се доверим за aimhack бановете, то нека има демо за wallhack и gag-наказания (изключително субективно е и е много вероятно да има грешки). Абсурдно е да търсите демота от самите потребители, особено след като уж сте професионалисти, а и малцина знаят как се случва това. Цари някаква политика на полицейщина и ако трябва да съм искрен, очаквам горенаписаното да претърпи цензура (казано иначе имам копие). Дори няма елементарен списък със непозволени действия (например, единствената следа водеща до заключението, че тийм-флашът е забранен беше админски коментар). Грубото отношение пък е въпрос, за който дори не ми се говори, защото съм наясно, че отношение по въпроса не се е взело и никога няма да се случи. Съвсем случайно обаче има много ясни указания как да си платим и как да популяризираме сървъра. Също е странно, че линковете водят до бан, а добре си спомням, че самият DANGER и подтиквани от него хора, спамеха IP-то на сървъра в тези на Манията.

И след 10 години няма да бъде погледнато ,щом не е в правилната форма! Никой не е длъжен да чете романи ,в които няма смисъл.....

едит:

Заобикалянето на отговорност явно ви е хоби. Достатъчно структурирано и обосновано беше всичко написано. Представих проблема, разказах гледната точка на играещия, посочих грешките.

В интерес на истината, не съм и очаквал да промените нещо или да се поправите. Целта беше аз да съм коректен към себе си и общността и да постъпя както трябва.

А реакцията само помага на потребителите да затвърдят това, което вече знаем, но с актуална дата.
Last edited by OTPOBEHKPOACAH on 10 Nov 2015 02:23, edited 1 time in total.

Ace666
Advanced Forumer
Advanced Forumer

02 Aug 2015 19:16

Ibrata wrote:Искам да се оплача от един админ. Причината е, че въпросният ме банна по погрешка като аз дори не съм играл по това време.
Kакто се вижда на линка който ще постна след малко по времето, когато ми е сложен бана не съм играл в сървъра първо видях, че съм баннат: http://bans.csmega-bg.com/index.php?p=b ... 074&Submit и реших да вляза в сървъра да проверя дали това не е някаква шега но уви не е било. Изхвърли ме веднага! Уважаеми админе това не съм го очаквал от теб да ми сложиш бан по този начин и то за такава причина. Повече ме боли не заради това, че съм ял бан а заради това, че бана ми е сложен от човек, който съм ценял много и уважавал братле много ме обиди с тази постъпка!! Веднага след като си ми ударил бана си сложил бан и на брат ми. Не разбирам някой казал ли ти е да ни баннеш?? Как така си позволяваш подобен вид грешка! Ето и данните на въпросния админ:
Ник: ..::||KinG_AwPeR||::..
Steam ID: STEAM_0:0:114425091
Eто и доказателството, че не съм играл по това време: http://store.picbg.net/pubpic/33/0D/fb6 ... c0330d.jpg
П.С.: От този момент спирам да те уважавам и ценя, братле!! Много голяма грешка направи като ме банна и след това си баннал брат ми. Много ми е интересно как щеше да се почувстваш ако аз бях на твоето място и вследствие на недоглеждане да бях баннал теб и брат ти. Щеше ли да ти бъде приятно, не нали??
За да се даде бан не е нужно да си в играта. Хората правят ДЕМОТА , които стигат до нас и ако преценим ,че има за какво да се даде БАН , което е ужасно просто за разбиране , се дава съответното наказание. Безразборното търсене на права не означава нищо. А и както се изразих малко по-горе - за човека ОТКРОВЕНКРОАСАН , ТОВА НЕ Е ЧАТ. За оплакването си има ред , който забелязвам че спазвате толкова колкото Земята е кубче......
[CrazY JoB]*Ʀⱥƶ̸ϵʀ̷*
Image
Image

BraveBG
Newbie
Newbie

25 Mar 2017 19:10

Izvinqvam se, che ne pisha s bulgarski bukvi (klaviaturata mi e nemska).

Iskam da se oplacha ot admina maximus
Prichinata ne e trudna da se razbere, banname momcheto bez prichina, misli si che polzvam hack (wallhack). Iskam da mi dade demoto i az da go razgledam (ako ima takova de).
Znam che ne sum mu na nivoto mu, ama pone malko da misli predi ei taka da bannva, vqrno che vchera mnogo head-cheta izqde, ama da misli predi da bannva, vqrno che se e qdosalo momcheto, ama s qd ne stava !

B-ReaL
Newbie
Newbie

22 Oct 2017 23:22

И аз да си изкажа мъката .... мaximus първо ме банваш за Speedhack, после го променяш на Bunnyhop :confused: .Избери си едно от двете или пък съчини някоя по достоверна версия !То да завъртиш три пъти мишката наляво-надясно и ме изкарваш Бънихоп :omg - Дано някой поглежда тази тема,защото този бан e напълно незаслужен-пълна измислица на максимус!!!
Дано има и демо или нещо правдоподобно,защото НЯМАМ ХАК!!! DANGER, очевадно е,че тук се банва по "симпатия"-Дано вземеш някакви мерки.

AxisMundi
Newbie
Newbie

10 Nov 2017 21:42

Оплаквам се от maximus. И мене ме банна това комплексарче - очевидно. Искам демо. Не съм нарушавал правилата. Хаковете са за слабите. Явно е, че си прави каквото иска това админче щом се оплакват и други, и не е щото си върши работата. Не може да баннва наред без причина, демо и нз си кво. Много мразя несправедливости! Да дава демо и искам друго мнение. Милиони пъти сте казвали, че без демо не се банва.

alien_pro
Newbie
Newbie

11 Nov 2017 21:56

[quote="AxisMundi"]Оплаквам се от maximus. И мене ме банна това комплексарче - очевидно. Искам демо. Не съм нарушавал правилата. Хаковете са за слабите. Явно е, че си прави каквото иска това админче щом се оплакват и други, и не е щото си върши работата. Не може да баннва наред без причина, демо и нз си кво. Много мразя несправедливости! Да дава демо и искам друго мнение. Милиони пъти сте казвали, че без демо не се банва.[/quote]
Axis имаш демо направено сигурен съм, че не си хак ама как да им обясниш на тез знаят си своето няма да ти махнат бана ще чакаш да ти изтече и така. Тъпо ми е, че не пипат тези които наистина си играят с хак а наказват тези, които могат да играят честно и после ние сме им виновни, че сме им били казвали кой да наказват и кой не?!?!

AxisMundi
Newbie
Newbie

12 Nov 2017 01:03

alien_pro wrote:
AxisMundi wrote:Оплаквам се от maximus. И мене ме банна това комплексарче - очевидно. Искам демо. Не съм нарушавал правилата. Хаковете са за слабите. Явно е, че си прави каквото иска това админче щом се оплакват и други, и не е щото си върши работата. Не може да баннва наред без причина, демо и нз си кво. Много мразя несправедливости! Да дава демо и искам друго мнение. Милиони пъти сте казвали, че без демо не се банва.
Axis имаш демо направено сигурен съм, че не си хак ама как да им обясниш на тез знаят си своето няма да ти махнат бана ще чакаш да ти изтече и така. Тъпо ми е, че не пипат тези които наистина си играят с хак а наказват тези, които могат да играят честно и после ние сме им виновни, че сме им били казвали кой да наказват и кой не?!?!
То щот сме в комплексарската България, Елиън, и за това - " кои сме ние, че ще идваме в господните им земи и ще има казваме как да си вършат работата", комплексари. Ще взема да купя адиктед сървърите или да си направя собствени, с награди и всичко само за да им покажа, че не са всемогъщи. Като дойдат всички макета, турчаля, албанци и шведи при мене ще видим от къде ще кярят мангизи. Да не се чудят що ги обиждаме, ако проявяваха адекватно човешко отношение, щяха и да получат такова!

Елиън, ти в играта как се пишеш?

За демото мисля, че лъжат, щото ми дава оня сайт с бановете, а там демо няма, а оня некадърник няма кога да ме е записал щото е игра срещу мене и тъкмо беше влязъл, хората бяхме малко, нямаше физически достатъчно дълго време, че да запише читаво демо, в което да се види със сигурност нещо. Лъжат! Ако имат демо, нищо не им пречи да го дадат, дори само да е, за да ми запушат устата, което пак няма как да стане щото всеки които гледа без когнитивен дисонас би видял, че нямам хак. Бях правил демо на един джеки, който яко къртеше глави, да речем подобно на мен е играл и за него ми казаха, че си играл човека, ама на мене- да го ям, аз отворкото.

maximus
Newbie
Newbie

12 Nov 2017 15:55

Ти недей да смяташ дали съм имал време да те запиша или не, защото явно това не ти се отдава. За такъв хак нямам нужда от 10 минутно демо, достатъчни са и 10 секунди, но ти г-н семкаджия като "най - компетентен", мислиш, че не съм имал време да те запиша...жестоко се лъжеш!
Недей да си фантазираш, че имам някакво специално отношение към теб или който и да е било. Ти просто си един от многото.
Трябва да се научите да играете честно!

AxisMundi
Newbie
Newbie

12 Nov 2017 16:28

Некадърен и некомпетентен си, не ми обяснявай, нямам хак. Доста се оплакват от тебе, съмнява ме да се правят на интересни. Само несправедливостта буди такова желание човек да си търси правата. Дай демо, искам демо, искам всички да видят! Лъжете, прилагам и чата в сайта хората да четат и сами да си правят сметката на коя страна е правото и фактите. Дотук един обоснован аргумент нямате към мен. Дейнджъра бил гледал, а дава линкове където няма демо; стийма ми бил под 1 година (поредната лъжа, лесно проверима); бил съм твърдял, че съм стар играч - това други го твърдяха в моя подкрепа.... всичко това доказва колко време ми е обърнато и как се дирижират тук нещата. Няма да ме правите на маймуна. Като сте толкова отворени да бяхте дали демо!

Чат в сайта (непълен е, чак сега реших да го копирам, за да запозная всички. Моля хора които са го следили да потвърдят):

AxisMundi : Не се и стмнявам, че съм досаден като фактите са на моя страна. Сега ще ви кажа защо трябва да ми махнете бана.1во: защото е неспрсведлив и необснован; 2ро: защото утре пак ще ме банне някой афектиран бебок и ще използвате този несправедлив бан, за да убеждавате всички в правотата си и да ме определяте като нагъл, докато си търся правата. Искам да говоря с някой на по-високо ниво от дейнджъра. Кажете към кого да се обърна?
soccer : Темата е приключена ако не разбра вземи се спирай вече ставаш банален и досаден
AxisMundi : От 10-15 години играя само детмач и армс рейс (гънс гейм), какъвто вие нямате, адиктед обаче имаха. Дайте демо, правилата са си правила. Знам как и колко играя, колко време ми е отнело да стигна дотук. Невъзможно е да ме обедите, че съм ползвал хак, че демото е гледано и е отсъдено айм. Прикриваш му детинското поведение, по-долу обясних защо с точна фактология!
AxisMundi : Дайте демо. Нали се сещаш, че няма как да ме обедиш в нещо, което със сигурност знам, че не е така. Досега доказахте това, че демо или няма или не го давате, за да видим всички. Съмнява ме да си толкоеа некомпетентен, че да отсъдиш айм. Па не те знам и колко си играл, може и твоя мироглед да е като на пишлеме.
AxisMundi : Регистрацията ми тук е от 2014 година, играх до преди две години с безплатни версии, спрях щото имат доста проблеми и нямах време и желание да се занимавам да ги оправям, а да играя. Стийма ми е от близо две години, което пак ми доказва, че нищо не си гледал. Само значката ми за година служба доказва това. Не се и съмнявам, че трябва да ги знаеш хаковете, нали това ти е едно от заниманията, аз обаче няма да си пълня компютъра с кой знае от кой писани комплексарски програмки за някаква тъпа игра.
*DANGER* : Видях ги всичките ГОЛЕМИ прота като имаше античийт как отнесоха бановете за отицателно време докато го пуснахме, не идайте тука да ревете, демото е гледано и решението е взето. КАто си със стийм да не мислиш че падам от небето и не знам за VAC Proofed cheats, като си толкова стар играч както твърдиш, би следвало да имаш стейм поне от 4-5 г а твоя като гледам и една няма. Айде стига спам тука !
maximus : Достатъчно време ти отделихме! Няма само с тебе да се занимаваме. Примири се че си се издънил.
AxisMundi : Фактите са си факти, спама спам. Прави разлика. Няма да го отнасям щото някакъв слабак с права се е почуствал засегнат. Не сте прави, признайте си.
soccer : Ай стига спами демо има то4ка 1 седмица ще по4иваш
AxisMundi : 20:21:07 се присъединявам към CT, по това време той играе и продължава да играе до момента (20:25:04) излиза и влиза 20:27:27, което му дава около минута демо, ако е влязъл като админ. Верно за една минута съм избил доста хора, но мисля, че ме банва по лични причини щото съм го проснал 5 пъти, а той нито един, откъдето решава, че съм с хак щото сигурно се е помислил за по- добър. От горе изложеното заключвам, че е възможно да ми е направил демо и ако е така искам да го дадат, за да видят всички които следят темата. Щом не го дават, значи крият нещо!
ramina : AxisMundi нали знаеш,че админите макар да не го виждаш във играта той може да те гледа даже и като спектатор го няма но е там.Така може да ти е направил демо не казвам нищо за теб просто ти обяснявам,че макар ти да си го видял за кратко той да е бил там примерно от 30 мин без да разбереш.
AxisMundi : Не ми клони темата, няма да ме вкараш във филм. Като си отворен дай демото, иначе всичко друго са празни приказки. Очевидно е, че ме ебавате, все пак аз съм тоя който знае как играе и кога и как беше баннат.
soccer : В много голям филм си влязъл излез от него ти какво мислиш 4е има конспирация срещу теб ли :Д
AxisMundi : Белким повече видят що за лъжлива или некомпетентна пародия сте!
AxisMundi : Дай да го видя и другите админи и другите хора

Post Reply