ОПЛАКВАНИЯ ОТ АДМИНИТЕ

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Newbie
Newbie

02 Jun 2015 19:19

Искам да изкажа искренно разочарование от (админ) dido88,който използва неправомерно правомощията си на такъв.Това че админът има ограничено виждане над играта не му дава право да баннва без каквито и да било доказателства.Надявам се мнението ми да не бъде подминато и правото на администраторски права на dido88 бъдат отнети.Сърварът се нуждае от обективни админи а не от некадърни такива.

с уважение:AVATAR

soccer
Newbie
Newbie

03 Jun 2015 20:43

AVATARBG wrote:Искам да изкажа искренно разочарование от (админ) dido88,който използва неправомерно правомощията си на такъв.Това че админът има ограничено виждане над играта не му дава право да баннва без каквито и да било доказателства.Надявам се мнението ми да не бъде подминато и правото на администраторски права на dido88 бъдат отнети.Сърварът се нуждае от обективни админи а не от некадърни такива.

с уважение:AVATAR

моМЧЕ не си пишеш молба за работа че пишеш с уважение , ако не бях сигорен нямаше да си баннат, и имам доказателство, но не се отчитам на тебе и спри да обиждаш и си понеси наказанието !

Ace666
Advanced Forumer
Advanced Forumer

05 Jun 2015 23:01

Явно трябва да казвам на всеки един умник как се прави оплакване , ала я пък виж , то на ПЪРВАТА СТРАНИЦА ПИШЕ!!!!!! :excl: AVATAR оплакването ти няма да се прегледа , без доказателства , ID ,снимки , демота НЕЩО!! Чети внимателно това не ви е чат!
[CrazY JoB]*Ʀⱥƶ̸ϵʀ̷*
Image
Image

alabala
Newbie
Newbie

09 Jun 2015 18:09

Тоя dido88 е много далеч от играта ,сигурно съм го убил няколко пъти и реши да ме банне за wall хак .

СПАМ....

soccer
Newbie
Newbie

09 Jun 2015 21:56

alabala wrote:Тоя dido88 е много далеч от играта ,сигурно съм го убил няколко пъти и реши да ме банне за wall хак .

Нито един път не си ме убил переш през смока вместо да си благодарен че банна ти е един ден ти наглееш още повече

Още СПАМ..

alabala
Newbie
Newbie

10 Jun 2015 10:05

Аз пък ще ти кажа ,че си много зле .Ако искаш ми слагай бан и за 1 година малоумник.

....

Ibrata
Newbie
Newbie

10 Jun 2015 13:12

Ей алабала стига си обиждал човека не стига, че играеш нечестно ами и наглееш на всичкото отгоре. Какво искаш да кажеш чрез това: Хем съм силен, хем виновен! Така ли? Ще уважавате админите, няма да се държите като малките деца - тука да не ви е вашата махала, че да показвате вашата невъзпитаност!! Алабала за теб бих могъл да кажа и още нещо - ти си 100% хак мойто момче не ми пука, че играеш от оригиналната версия на играта то това не е гаранция, че не ползваш хак. От мен толкова!
П.С.: Извинявайте, че се намесих но не мога да търпя такива индивиди да проявяват явно неуважение към другите играчи и особено към администраторите!

СПАМ....
Image

alabala
Newbie
Newbie

10 Jun 2015 13:38

Искам да кажа ,че идея си няма какво е wall хак ,и изобщо този човек не е за тази работа .Айде останете си с мисълта ,че съм wall хак

Чата е другаде..

soccer
Newbie
Newbie

10 Jun 2015 14:39

alabala wrote:Искам да кажа ,че идея си няма какво е wall хак ,и изобщо този човек не е за тази работа .Айде останете си с мисълта ,че съм wall хак .

наглоста ти нямала никаква граница и почна да обиждаш даже , ако зависеше от мене да си съм ти изтрил акаунта от сайта

Пирамида от СПАМ..

alabala
Newbie
Newbie

10 Jun 2015 15:39

За разлика от теб мога да кача демо на което явно се вижда че неиграя с хак .Та за каква наглост ми говориш драги ми смехурко .
Явно всеки път като играя трябва да си правя демо ,за такива заблудени като теб .

Чат?

Post Reply