ОПЛАКВАНИЯ ОТ АДМИНИТЕ

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Garjoka
Newbie
Newbie

02 Feb 2014 23:45

THE_DOG wrote:
Garjoka wrote:Баннаха ме за пореден път неса научиха че с стеам хак неможе да се пусне! Моля бана да бъде премахнат Ника ми е :Ra1N. Стеам : STEAM_0:0:32353168
1 от кой админ се оплакваш
2 гледайте първия пост моля :omg :omg :omg :omg

това оплакване няма да бъде разгледано
Значи играеш без стеам банват те копуваш си стеам пак те банват ква е фаидата да си даваш парите и пак да те банват кво няма да бъде преразгледано помислете малко или си подберете админите неможе сулио и пулио да са админ някви лапета по 15 години убиеш ги по 2-ти и да те банват

THE_DOG
Active User
Active User

03 Feb 2014 19:24

Garjoka wrote:
THE_DOG wrote:
Garjoka wrote:Баннаха ме за пореден път неса научиха че с стеам хак неможе да се пусне! Моля бана да бъде премахнат Ника ми е :Ra1N. Стеам : STEAM_0:0:32353168
1 от кой админ се оплакваш
2 гледайте първия пост моля :omg :omg :omg :omg

това оплакване няма да бъде разгледано
Значи играеш без стеам банват те копуваш си стеам пак те банват ква е фаидата да си даваш парите и пак да те банват кво няма да бъде преразгледано помислете малко или си подберете админите неможе сулио и пулио да са админ някви лапета по 15 години убиеш ги по 2-ти и да те банват
добре аз разбрах че играеш с стаем поне кажи от кой админ се оплакваш и ще му обърнем внимание ;)

Ace666
Advanced Forumer
Advanced Forumer

05 Feb 2014 19:49

Първия пост е направен да се чете и следва , всякакъв вид друго оплакване с липсващи данни , няма да бъде разглеждано ! Не спамете излишно в темата!
[CrazY JoB]*Ʀⱥƶ̸ϵʀ̷*
Image
Image

csmega
Active User
Active User

07 Feb 2014 20:27

700 POSTS in the Topic and DANGER still say his Admins are good ? :roll: STOP PLAYING IN CSMEGA SHIT SERVERS

ADMINS ARE PROTECTED BY DANGER CUZ THEY PAY TO BE ADMINS ! You can't do anything VS them.
DANGER is a stupid guy who do everything for money :greedy: < And the Admins are shit too , they are protected and can do everything what they want :roll:

Be clever and stop playing in CSMEGA then DANGER wiill cry cuz he won'tt earn money more.

STOP PLAYING CSMEGA , FUCK CSMEGA !

P.S Aim still in CSMEGA ? omg man get a life , without money DANGER won't give you ADMIN . :roll:

by Paja.

I`m sorry this is not the thread you are looking for ! Next time there will be a warning! This is spam and is not tolerated!!
Image

[blink]*CoLonel*[/blink]

aroツ
Newbie
Newbie

01 Mar 2014 15:12

Начи играя си играя си и ставам зм след това утивам в дървеното за да зимам хора и там е Ebsiinka(КОЯТО Е МОМИЧЕ!!!!!!!!!) Обаче токаз тая лефна от сървара точно преди да я зема и аз викам на АДМИНА THE DOG че Ebsiinka е лефнала и след това тои пише като я видиш да влезне пак ми кажи,,,,ок ок ок ок,, И така тя влиза отново в сървара и аз казвам на THE DOG ебсиии е тъка ,,,и тоя ми вика '' i kwo ''' аз казвам да я банне обаче тои отказва ПОНЕЖЕ НЕЩО Е МОМИЧЕ!!!!! И аз казвам добре начи няма да банвач ебсиинка за лефт а вчера банна WOLFBLOOD за 4 часа поради лефт а ся не искаш да банеш ебсиинка и тои ми казва ''em da'' и аз му пиша ''em i az shte dam oplakvane ot admin'' И тоя моментални МЕ БАННА ЗА ЛЕФТ а аз не съм лефтвал а ебсиинка!!! След тва банна и нея за 30 мин, Според мен не тряя да имам бан защото казах че ще подам оплакване от него и тои ме банна за лефт а аз дори несъм си помислял да лефна,,,маи нещо се стресна от тва че ще подам оплакване,,И МЕ БАННА ПРЕЗ ПРИЧИНА,,,после гледам в саита пише Unfair Play/Disconnect а аз не съм лефтвал!!!!! На тоя админ имам мн мн мн да думам един път щото му било нервно напсъва един играч на майка и после го банна че е псъвал админа :D Според мен този индивид не е подходящ за админ!!!
*MayOnnAiSe*

Ace666
Advanced Forumer
Advanced Forumer

02 Mar 2014 22:45

Нищо , ама нищо неразбрах от този коментар и подяволите , пише нещо в началото на темата , като за бавно развиващи се..... Толкова ли е трудно да се спази ...?
[CrazY JoB]*Ʀⱥƶ̸ϵʀ̷*
Image
Image

aroツ
Newbie
Newbie

08 Mar 2014 02:06

http://prikachi.com/images/577/7136577Y.jpg
На първата снимка виждаме админа THE DOG и два human но тези human не са обикновени а са кампери
Ето доказателсво че са кампери http://prikachi.com/images/576/7136576x.jpg И така минаха 2 минути без админа да свърши нещо като да ги sly или нз???adizero му каза че има кампери и че това е забранено а тоя се напраи на хамав и каза ''kude sa :D '' !!?
Eто и снимки как убижда играчите след като ги зарази
http://prikachi.com/images/588/7136588K.jpg
http://prikachi.com/images/589/7136589J.jpg Дано това е достатъчно да се замислите какъв админ е този :)
*MayOnnAiSe*

P.s.Y.c.H.o
Forum God
Forum God

19 Mar 2014 13:05

С голямо извинение аз само гледам сървър администраторите само се защитават и така THE DOG винаги се прави на адвокат като лепи банчета на децата *да подчертая едно банче и аз бях получил преди да се откажа".. :hmmm:
Image

_M_A_R_I_O_S_
Newbie
Newbie

27 Mar 2014 09:31

Косача каза че ще ми изтри цс ако продължавам да се оплаквам от него незнам вече какво да направя !!!

KreMenA
Newbie
Newbie

27 Mar 2014 21:57

_M_A_R_I_O_S_ wrote:Косача каза че ще ми изтри цс ако продължавам да се оплаквам от него незнам вече какво да направя !!!
Това на практика е невъзможно ;) освен ако не го поканиш у вас на гости ;) ;) а ако си решил да се оплакваш действаи с доказателства :excl:

Post Reply