Баннат... ей така.

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Post Reply
Centip3de
Newbie
Newbie

08 Sep 2015 23:07

Така... първо да кажа, че въобще не съм изненадан, че това се случи, понеже в много български сървъри съм се патил с това. Бях баннат преди около 10 минути [x] от админ ''DANGER'', без предупреждение, без казване в чата защо е това, нищо. Виждам, че за причина е написано ''Aimbot''. Lol? Първо да попитам къде ви е демото за да може да го разгледаме всички? Второ да попитам, вие наясно ли сте въобще с нещо над средното ниво на игра в CSS? Предполагам обаче това е българщината - щом аз не го мога, значи нещо не е наред, нали така, Danger? Не че очаквам супер организация в БГ сървър, ама такива банове от нищото просто...

Не съм използвал хак от най-ранните ми дни на CS 1.6, а общо с CS имам над 6 години опит, в английски клан сървър съм на 3-то място, бил съм на първо много пъти - линк. Накратко - изядох бана за нищо. Тъй като това е един от малкото български сървъри, които харесвам бих искал да продължа да играя. Ако не можете да толерирате по-опитни играчи, така кажете. Ако нямате намерение да ми махнете бана, поне направете едно, и особено ти, DANGER: махнете се от БГ сървърите и започнете да играете в чуждестранни, да ви разкажат най-сетне играта и да видите, че има играчи къде-къде по-добри и съмнителни от мен, които все пак не играят с хакове.

Благодаря за вниманието.

Ace666
Advanced Forumer
Advanced Forumer

08 Sep 2015 23:46

За съжаление това оплакване не се приема , не е в правилната дискусия , едно на ръка... Другото което е , това което ние администраторите виждаме , спрямо играчите , е в пъти повече... Информацията която играта сама ни дава е достатъчно да се види всяко движение на играча. Някои от нас не са с 6 години опит , а с 12 и не сме били трети в Германия и Казахстан , но знаем всяко движение възможно в играта. Това че си мислите ,че ние не виждаме и незнаем и неможем е груба грешка. Що се отнася до бана , няма да бъде пипан поради абсолютната невежествост от подателя и неспазване на правилата във форума......
[CrazY JoB]*Ʀⱥƶ̸ϵʀ̷*
Image
Image

Post Reply