Оплакване от Classic сървъра (Steam & No-Steam)

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

08 Sep 2011 12:11

Привет на всички. Поради причината, че отдавна имаме отделна тема за оплаквания от Зомби сървъра смятам за нужно да имаме и такава за класик сървърите - Steam и No-Steam. Темата ще бъде една и обща, но моля потребителите да отбелязват в своите постове оплакването за кой от двата сървъра точно се отнася, за да може съответният администратор да се справи с въпроса/проблема възможно най-бързо :)
Благодаря !
ХИЩНИКЪТ

Image

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

08 Sep 2011 12:17

Нека бъда и пръв с оплакванията. Забелязал съм едно доста досадно нещо на по-светлите карти като dust,dust 2 и т.н.
При началото на всеки рунд ако играчите даден отбор са повече някои от тях не попадат в buy зоната и стоят безпомощно докато всички други си купуват оръжия и започват веднага играта. Да,ама тези които не са в buy зоната трябва още 3 секунди да купуват оръжия и боеприпаси и губят това ценно време. Мисля че това е редно да бъде оправено в името на по-професионално ориентираните играчи в сървърите ни !

Друг проблем отново отнасящ се за по-светлите карти като dust2. Тъй като компютърната ми конфигурация позволява да играя на абсолютно максималните настройки с абсолютно всички ефекти и ИСКАМ ДА ИГРАЯ С ТЯХ имам един много глупав проблем. На по-светлите карти в началото на всеки рунд сумата, с която започвам не се вижда от заслепителното слънце и поради това че цветът и е същия като на пясъка в краката на играчите. Има ли някакъв начин това да бъде оправено или да бъдат оцветени в друг цвят парите и другите прибори поне докато се купуват оръжията ? И разбира се това го говоря да бъде оправено само на по-светлите карти. За момента съм го забелязал на всички дъстове . Моля колеги и други играчи да помогнат в намирането на още такива карти за да може да бъде оправен проблемът в най-кратък период , тъй като това е много досадно ! :)
ХИЩНИКЪТ

Image

eminem2show
CS:S Admin

08 Sep 2011 12:39

ХИЩНИКЪТ wrote:Нека бъда и пръв с оплакванията. Забелязал съм едно доста досадно нещо на по-светлите карти като dust,dust 2 и т.н.
При началото на всеки рунд ако играчите даден отбор са повече някои от тях не попадат в buy зоната и стоят безпомощно докато всички други си купуват оръжия и започват веднага играта. Да,ама тези които не са в buy зоната трябва още 3 секунди да купуват оръжия и боеприпаси и губят това ценно време. Мисля че това е редно да бъде оправено в името на по-професионално ориентираните играчи в сървърите ни !
Става така понеже Buy-zone е предназначена за 32-ма човека, а не в нашия случай 40. Няма смисъл да се преправя цялата карта само заради 3-те секунди... ;)

offtopic: Мисля, че новите теми създадени в този раздел ще е хубаво да се направят Важни, за да може играчите по-лесно да се ориентират.
Image

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

08 Sep 2011 13:28

За офтопика съм съгласен, моля да бъдат направени "лепкави" темите.
Колкото до 3-те секунди - не е заради тях. А заради играчите - защото тези 40 човека като се разбягат и разбутат след края на 3-те секунди става едно меле в което губиш към още 6-7 за да се добереш до buy zon-ата и да си вземеш екипировката. За тези 6-7 секунди противниковия отбор може вече да е преполовил половината карта или да ти е отвеял главата със снайпер от другия и край. А това наистина е досадно. Ще съм съгласен да помогна на колегите в оправянето на проблема, тъй като се старая ( и надявам се и всички други с мен също ) да направим тези сървъри възможно най-близко до перфектни ! :)

+ Още едно оплакване от класика. При всяко ново влизане и при избор на отбор се получава нещо много досадно. Щтракам аз на терористите и ме мята при контрите . Това не знам дали автоматично е направено за да не се губи време в обяснения за това че другия отбор е пълен , но ако не е , то е доста досадно и ако и други играчи са съгласни нека бъде премахнато :)
Става въпрос за No-Steam класика.

+ Още оплаквания имам...относно картата de_20fighter. Поради малкият размер на картата СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ ПРЕМАХНАТ ПОНЕ ФЛАШКИТЕ,тъй като играта започва и точно след 3-тата секунда навсякъде всичко е бял екран и е просто невъзможно да се играе...
ХИЩНИКЪТ

Image

FeNiX

16 Oct 2011 05:22

Какво като спауна е за 32-ма, това е масак не са 5-ци :)
Image

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

20 Oct 2011 23:32

Да де,,,за 32-ма да е ок,нямам претенции. Ама лошото е че и 3-ма да сме пак не ме пуска по някой път в buy зоната :)
Играй сутрин рано и ще забележиш...
ХИЩНИКЪТ

Image

FeNiX

22 Oct 2011 02:11

Е точно къкъв е проблема, че ще закъснееш с 3-4 секунди.
Image

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

22 Oct 2011 17:49

Че вече се води rush от противниковия отбор и ако случайно попаднеш в процепа където всичко се вижда,точно докато си купуваш и БАМ...някой те е отнесъл :)
ХИЩНИКЪТ

Image

Dragon
Spammer
Spammer

25 Nov 2011 17:54

Има по-досадно нещо, за което писах преди месеци, но нямаше реакция - над радара излизат досадни съобщения като 'do not try to cheat' и 'this server is located in varna, bulgaria' и прочие, и проблемът с тях е, че като се появят закриват една доволна част от радара, което пречи на играта и ще е хубаво да се преместят другаде

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

26 Nov 2011 18:27

Подкрепям оплакването,тъй като и при мен се е случвало безброй пъти...макар и в малкото пъти,в които поглеждам към картата.Все пак е досадно.
ХИЩНИКЪТ

Image

Post Reply