Купуване на CS:S директно от VALVE с кр. карта или PayPal

*DANGER*
Developer
Developer

06 Nov 2009 16:16

Тъй като в ozone.bg играта е изкупена моля погледнете тук:

http://store.steampowered.com/app/240/

можете да използвате кредитна карта и paypal.Тоест хващате някой ваш приятел или познат който има едно от двете платежни средства,давате му парите на ръка и той ви купува играта.

ако имате затруднения със сайта ще направя подробно описания с снимки как става закупуването.

EDIT :

Не се подвеждайте от цената тук 19.99 EU това е така защото отварям играта от друга държава а тук е такава цената.За бг е 14.99 EU

може само с кредитна карта или paypal акаунт ако имаш.

за да си направиш стийм акаунт следвай тема.

след като си вече в стийм акаунта си отиваш на "store"

Image

после въвеждаш горе в търсачката "counter strike source" и натискаш да търси и както виждаш в дясно ти се показва.Натискаш на нея и виждаш това :

Image

тук натискаш add to card и ще видиш това :

Image

тук не виждаш опцията "Purchase for myself" защото аз вече притежавам играта в моя акаунт но ти трябва да натиснеш нея ,.. на тебе ще ти я даде.

При следващата стъпка ще ти даде метод на заплащане ,кредитна карта или paypal.Попълваш данните и плащаш след което веднага ще получиш играта и е-mail :) това е
Support questions belong to the forum, not to my PM Box!.

Image

The box said 'You need Windows XP or better' .... so I installed linux.

martin518441
Addicted Poster
Addicted Poster

06 Nov 2009 18:59

Също можете да вземите Garrysmod+css
за почти същите пари

http://store.steampowered.com/sub/219/

спестявате 4 евро :)
Image

destroyer

06 Nov 2009 19:46

До Админите ако ще триябва лицензирана варсия посетителите ще намалеят драстичнол , защото много малко хора ще тръгната да дават по 25 лв. за лицензирана версия.Аз не пиша коментара заради мен а заради рейтинга на сървърите .Аз имам инсталирана NVIDIA . И ураааааааааааа за counter-strike . sERVERS ARE - :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

armaturata
Forum God
Forum God

06 Nov 2009 20:19

Знаем :!:

*DANGER*
Developer
Developer

06 Nov 2009 21:25

само да кажа че вече има към 30 човека които са си взели играта и 11 вече са в

та мисълта ми е че тези хора ще се наслаждават на играта докато на тези които им се свидят 30 лв ще си играят с чийтърите по нашите мили кракнати сървъри в бг .... аз не се страхувам че сървърите ще са празни в началото даже се радвам че машината ще почине малко от 2 годишното на мах натоварване .... ще играем с чужденците щом като трябва както си беше преди :yahoo:

Image

speedblade

06 Nov 2009 22:40

някои не знае ли дали ozone ще заредят цс че искам да си го поръчам

*DANGER*
Developer
Developer

06 Nov 2009 23:01

казаха че няма да зареждат повече ,вземи си го от

Image

speedblade

06 Nov 2009 23:31

Danger ако може да обясниш как да си я поръчам от тук http://store.steampowered.com/app/240/ ще съм ти много благодарен а да попитам също само с кредитна карта ли може да се плати?

Mu6o

06 Nov 2009 23:50

speedblade wrote:Danger ако може да обясниш как да си я поръчам от тук http://store.steampowered.com/app/240/ ще съм ти много благодарен а да попитам също само с кредитна карта ли може да се плати?
Зависи каква ти е кредитната карта, ако опиташ няма умреш! Като не става ти изписва, че ти е "невалидна" картата и те праща обратно. Ако имаш paypal още по-добре, по-малко главоболия и прочие.

Иначе цялото закупуване става така, кошница(add to cart), ако все пак мислиш да купуваш още нещо даваш continue shopping, ако не Purchase for myself(ако е за приятел - as a gift), ако нямаш регистрация си правиш ...след това те пита "Please select a payment method" демек избираш с какво да напазаруваш, въвеждаш данни, евала инсталираш това, влизаш през онази регистрация която си направил в сайта преди да закупиш играта, цъкваш на GAMES и какво да видим играта е там чак да не повярваш :w00t: .

*DANGER*
Developer
Developer

07 Nov 2009 00:03

Не се подвеждай от цената тук 19.99 EU това е така защото отварям играта от друга държава а тук е такава цената.За бг е 14.99 EU

може само с кредитна карта или paypal акаунт ако имаш.

за да си направиш стийм акаунт следвай тема.

след като си вече в стийм акаунта си отиваш на "store"

Image

после въвеждаш горе в търсачката "counter strike source" и натискаш да търси и както виждаш в дясно ти се показва.Натискаш на нея и виждаш това :

Image

тук натискаш add to card и ще видиш това :

Image

тук не виждаш опцията "Purchase for myself" защото аз вече притежавам играта в моя акаунт но ти трябва да натиснеш нея ,.. на тебе ще ти я даде.

При следващата стъпка ще ти даде метод на заплащане ,кредитна карта или paypal.Попълваш данните и плащаш след което веднага ще получиш играта и е-mail :) това е

Image

Post Reply