Всеки АДМИНИСТРАТОР да удари едно ОКО

Ако нарушите правилата на форума ще намерите поста си тук
Post Reply
P.s.Y.c.H.o
Forum God
Forum God

26 Jan 2021 13:32

Вижте сега като играех 2010-2011 админите си нямаха на понятие какво е CS как трябва да банват човек.
Как трябва да управляват правата си. Написах на един , че е ку*ва и съм баннат няма значение недейте го маха аз CS:Source без това не играя едва ли му пука на някой Lvl10 Faceit CS:GO за вашите измислени сървъри.
Просто искам да ви науча тук: Някой като напсува
1-вия бан винаги е минимален или Mute(gag) както го наричате там: 30 минути
2-рия: 2 часа
3-тия: 24 часа , 48 часа. (няма такъв бан за една седмица) може да е Mute-нат една седмица.
__________________________________________________________________________________________________
Бан за хак: Parmanent независимо какъв хак
Видях бан листа некви банове за по 1 седмица 1 месец..
__________________________________________________________________________________________________
Grief TeamFlash: от 6 до 12 до 24 часа.
На 200% съм сигурен че си и нямате понятие тука какво е Faceit, просто някакви измислени админи сте назначили с ниско IQ.

Не на празно ранка ми във форума е Form God
Image

kambinho
Newbie
Newbie

27 Jan 2021 10:24

Нямаше да ти отговарям, но понеже и аз, като теб, няма какво да правя друго, ето:

Не случайно си Forum God - обожаваш да пишеш както във форума така и в чата. Обикновено пишеш глупости или обиди - тоя бил слаб, ония бил слаб, а пък нашия Faceit lvl10. Само не разбрах защо трябва да ни пука. Ходи си играй с Niko, Zywoo и другите и не ни занимавай.

Тези сървъри не са за да създаваме новата генерация професионални играчи, а за да си играем за кеф без някое "про" да ни го разваля с великата си персона. Говорейки за про, евалата, добра статистика - 1.74 и 1.00 K:D. Продължавай в същия дух и един ден ще надминеш тия горните двама дето изброих (те и те са слабаци все пак, а ти си млада надежда тип Божинката).

Айде сега със здраве! И успех на про сцената!

Post Reply