Админите!

Ако нарушите правилата на форума ще намерите поста си тук
Post Reply
zombi hunter
Spammer
Spammer

12 Aug 2012 23:03

Защо не отключите кандидатурите за админи?Мисля, че ще е добре от време на време да има кандидати!? Имам предвид хора с малко повечко време? Сегашните админи рядко влизат, ако се пуснат кандидатури нови, без старите да се махат така ще има повече админи. Старите ще ги контролират!? И ако някой бъде одобрен да има изпитателен срок от време например 2-3 седмици, ако не се справи не става админ, но ако се справи става админ. Това ще са редки кандидатури, през няколко години например да са? Защо не ги направите отново?
ÛñîÇørñ'š Kîšš <3]

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

13 Aug 2012 12:50

Първо,мястото на темата не е тук. Ще я преместя. Второ - няма нужда да коментирам как си избираме колегите администратори. И трето - за момента нямаме нужда от нови такива. :)
ХИЩНИКЪТ

Image

eminem2show
CS:S Admin
CS:S Admin

13 Aug 2012 13:24

Аз не разбирам защо се обяснява на хора, които не гледат? В темата "Как да стана админ" ясно е написано това:
armaturata wrote:Благодарим на всички които са кандидатствали в нашата секция за администратори .Трябва да знаете,че на всеки един пост е било обърнато достатъчно внимание и кандидатурата е разгледана обстойно.
Тъй като в момента няма нужда от тази длъжност в сървърите,временно темата се заключва.(Няма да бъде изтривана или премествана,и ще бъде отворена веднага когато решим че отново имаме нужда от помощ,от вас).
С пожелание за приятна игра,
csmega-bg team
п.с. (Темите "как да стана админ" и "кандидатстване за админ" са обединени в 1,моля не правете други!!! )
Image

zombi hunter
Spammer
Spammer

13 Aug 2012 15:39

eminem2show wrote:Аз не разбирам защо се обяснява на хора, които не гледат? В темата "Как да стана админ" ясно е написано това:
armaturata wrote:Благодарим на всички които са кандидатствали в нашата секция за администратори .Трябва да знаете,че на всеки един пост е било обърнато достатъчно внимание и кандидатурата е разгледана обстойно.
Тъй като в момента няма нужда от тази длъжност в сървърите,временно темата се заключва.(Няма да бъде изтривана или премествана,и ще бъде отворена веднага когато решим че отново имаме нужда от помощ,от вас).
С пожелание за приятна игра,
csmega-bg team
п.с. (Темите "как да стана админ" и "кандидатстване за админ" са обединени в 1,моля не правете други!!! )

Аха знам това, чел съм го..И кога пак ще са отворени... НИКОГА.
ÛñîÇørñ'š Kîšš <3]

ХИЩНИКЪТ
Forum God
Forum God

13 Aug 2012 16:31

Никога не казвай никога. :)
ХИЩНИКЪТ

Image

zombi hunter
Spammer
Spammer

13 Aug 2012 17:30