Вицове

Говорилнята ...
angel.from.hell
Forum God
Forum God

30 Aug 2010 14:50

18+

Терминатор се къпел в банята, когато си изтървал съпуна. Навел се да го вземе и се изписало системно съобщение
"New USB device has been connected!"
[blink]Genntleman in world of d*mbas*es[/blink]

FeNiX
CS:S Admin
CS:S Admin

30 Aug 2010 22:22

ХАХАХАХАА :D това ме разби :D
Image

Paulo™
Spammer
Spammer

31 Aug 2010 16:26

Две момичета си говорят по душа
-Виш моята маймунка вече има косми .
- Моята пък вече яде банани .
:D
Image

angel.from.hell
Forum God
Forum God

01 Sep 2010 12:13

18+
Гледни точки

Отива една жена на работа, много развълнувана, превъзбудена, ентусиазирана, просто летяща в облаците от щастие. Колежките я питат:
-Какво е станало, да не е взела някакви хапчета. Тя им казала:
-Тази вечер беше най-хубавата в живота ми. Първо 1 час любовна игра, после 1 час див секс и накрая 2 часа се гушкахме докато заспах.

Отива мъжа на работа като пребит: целия оклюман, отпуснат, без стимул за живот с 1 дума. Колегите го питат:
-Какво има, да не е минал трактор през тебе?
-Тази вечер беше наи-кошмарната в живота ми. Първо 1 час не може да го вдигне, после 1 час не може да свърши и накрая 2 час ме рита и се въртя - не ме остави да спя.

Re√oLuti0n
Active User
Active User

06 Sep 2010 23:19

:lol: :lol: в тази тема човек може да с скъса от смях :lol: :lol:
Image

angel.from.hell
Forum God
Forum God

07 Sep 2010 08:45

Нали темата е за това.

Re√oLuti0n
Active User
Active User

07 Sep 2010 11:06

angel.from.hell wrote:Нали темата е за това.
Дам....и в началото има много яки вицове, абе на всяка страница :)
Image

angel.from.hell
Forum God
Forum God

07 Sep 2010 12:27

Циганин и мазохист седят в една килия.По едно време мазохиста си реже единият пръст и го хвърля през прозореца.След малко си реже и другият пръст.Накрая китката .Циганинът гледал, гледал, накрая не издържал и му казал:
-Абе брато ,ти много хитро се изнасяш.

В лудницата, луд си води джапанката на връзка.Минава по край лекаря и тои го пита.
-Как ви се казва кученцето?
-Кво куче бе невиждаш ли че тва ми е джапанката.
-А значи имаме напредък-казва доктора и си тръгва.Лудият се обръща към джапанката и вика:
-Видели бе Баро как го метнахме

Пияница към пешеходец:
- Извинете, колко цицини и'ам на гл'вата?
- Седем.
- А, т'ва е д'бре. Ощи два стълба и съм си вкъщи.

В един Винпром починал дегустатора, обявили конкурс за нов. Идва един пияница и му дават да пробва една ракия, отговаря:
- Дъбова бъчва, две години, подсилена с холандски спирт, на пазара е с етикет "Отлежала девет години"...
- Правилно.
Секретарката му дава втора чаша.
- Вино, пластмасов бидон, никакво грозде.
Шефът намигва на секретарката, тя му дава чаша с нейна урина...
- Блондинка, на 26 години, трети месец бременна. Ако не ме вземете на работа, ще кажа от кого е детето..

Една блондинка поканила на гости приятелката си и влязла в банята.Момичето дошло,а след малко блондинката излиза от банята и започнало да тича из стаята.
Гостенката попитала:
-Защо бягаш?
А блондинката показала шампоана си,на който пишело "Wash and Go"

Бил среща Том на улицата и го заговаря.
-Том чух че ще се зениш за 4-ти път!
-Правилно си чул.-Казва том
-какво е станало с предишните ти 3 жени Rolling Eyes
-Умряха...
-Моите събозленования....От какво умря 1-вата?
-От отровни гъби..
-А 2-рата?
-И тя от гъби...
-Аха ясно значи и третата е умряла от гъби.
-Не, от счупен врат!!!
-Лошо..какво е станало

-НЕ ИЗКАШЕ ДА СИ ИЗЯДЕ ГЪБИТЕ :D :D

Две мутри се срещат-
-Абе,кво става бе,Компир?
-Абе копеле,кво да става,таа мойта жена ще ме умори....
-Що така бе?
-Ми що,само ми къса нервите....
-Ми убии я бе човек...
-Е как бе копеле?
-Ми слушай са,тя щом е жена обича подаръците,купи и една бърза кола,например BMW и гледай как ще се смаже на втория ден!
Срещат се пак след един месец:
-Копеле кво стана с жена ти?
-Абе кво да става,купих и едно BMW,вече на нищо не прилича колата,а на таа нищо и няма!
-Ми човек,купи и нещо още по-бързо,няма как да не се смаже.Например Mercedes...
Срещат се след месец:
-Копеле кво стана с жената?
-Абе човек,тва не ще да мре!!!
-Е купи ли и кола?
-Купих и ебаси Mercedes-а за 100 бона и от колата останаха само джантите,а на таа нищо и няма!!!
-Ми,кво да ти кажа,хвани и купи един Jaguar!100% с тва,няма как да оживее!!!
Срещат се след седмица:
-Компир,кво стана бе?
-Копеле тва с ягуара беше най-добрата идея-как отвори вратата на гаража той скочи върху нея и от жената останаха само чепиците за 300лв.

Толкова за сега. :wavecry:

angel.from.hell
Forum God
Forum God

09 Sep 2010 22:30

--- Из дневника на емигранта ---

15 август. Ето че съм в Канада! Очарован съм от тази страна. Прекрасно е. С нетърпение очаквам тези очарователни планини да се покрият със сняг.

14 октомври. Канада е най-прекрасното място на света! Вчера пътувахме извън града. Видяхме лосове! Толкова са чаровни и красиви! Тук наистина е раят на земята!

11 ноември. Утре се открива ловният сезон за лосове. Това е ужасно. Просто не мога да си представя, че някой може да вдигне ръка срещу тези мили, безобидни създания. Чакаме да завали снегът. Харесва ни тук.

2 декември. Най-сетне заваля сняг. Ура! Всичко е покрито с пухкаво бяло покривало. Сякаш сме в коледна картичка! Замеряхме се със снежни топки. Внезапно снегоринът мина покрай нас и зарина целия паркинг със сняг, но аз набързо го изчистих. Колко е хубаво тук! Обичам тази страна!

12 декември. Пак валя сняг. Снегоринът пак ми зарина целия паркинг.

19 декември. Цяла нощ валя. Не можах да почистя паркинга и закъснях за работа. Тук наистина е прекрасно, но вече нямам сили да чистя паркинга. Само да не беше този кретен със снегорина!

22 декември. Тази бяла гадост пак се сипа цяла нощ! Вече имам кървави пришки по ръцете и кръстът ме боли! Оставам с впечатлението, че този изрод със снегорина ме дебне иззад ъгъла и само чака да изхвърля снега от паркинга: Мръсно копеле!

25 декември. Merry Fuckin’ Christmas! Пак този скапан сняг! Само да се докопам до гърлото на този кучи син със снегорина! Местните тъпаци изобщо не сипват сол по пътищата, човек може да се убие някъде!

27 декември. И пак валя цяла нощ! Трети ден не излизам от къщата, ако не броим всяко изскачане след снегорина. Не мога да мръдна никъде. Колата е някъде под снега, а някакъв идиот по телевизора обещава още 20 сантиметра тази нощ. Кретен! Ти знаеш ли колко лопати сняг са тия 20 сантиметра?!

28 декември. Онова кречетало от телевизора сбърка. Наваля 50 сантиметра. Този ши_ан сняг няма да се стопи до лятото! Снегоринът заседна пред нашата къща и говедото, което го кара, дотърча да ми иска лопата! Казах му, че съм счупил вече шест лопати, разчиствайки след него, и сега ще счупя седмата в овчата му глава!

4 януари. Най-сетне измъкнах колата от снега и от паркинга!!! Отидох до супермаркета да напазарувам. На връщане някакъв проклет лос изскочи пред колата и ми разби цялата предница! Защо тия лaй_ _ри ловците не избиха всичките лосове още миналата година??! По пътищата гъмжи от тези твари! Сега има да плащам 3000 долара за ремонт!

10 май. Край, заминавам за Флорида. Не мога да повярвам, че нормален човек ще се съгласи да живее в ши _ _ната им Канада!

angel.from.hell
Forum God
Forum God

09 Sep 2010 22:40

Телефонно обаждане в пожарната:
- Ало, пожарната ли е?
- Да.
- Слушайте сега да ви разправя за какво става дума... Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия.
- И какво?
- Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата.
- Е?
- А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата...
- Е?
- Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева.
- Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща?
- Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!

Post Reply