Клан [RaptORs] - членство,играчи,постижения...

Говорилнята ...
UpS
Spammer
Spammer

12 Oct 2012 17:55

ако искаш вярвай братле за мен важното е , че знам ,че съм прав . Не го приемай като спор.Пак според мен каквото се иска да се знае за мен като инфо ..мога да го дам
Това ще ми е последният коментар по тази тема...
от мен си получавал 4 гага от които 2 са за по 3 дена и 1 15 дена, отделно за времето което играеш няма какво да спорим защото сайта - в HLStats си пише абсолютно всичко и ти повече от 3 часа на високосна година нямаш. Не целя да ти се заяждам а просто да ти кажа че всичко си пише стига да знаеш къде да търсиш, а това дали някой ти вярва ми е се тая на мен . :)

Успех със кандидатурата
Image

Alex pato
Newbie
Newbie

12 Oct 2012 20:10

UpS wrote:
ако искаш вярвай братле за мен важното е , че знам ,че съм прав . Не го приемай като спор.Пак според мен каквото се иска да се знае за мен като инфо ..мога да го дам
Това ще ми е последният коментар по тази тема...
от мен си получавал 4 гага от които 2 са за по 3 дена и 1 15 дена, отделно за времето което играеш няма какво да спорим защото сайта - в HLStats си пише абсолютно всичко и ти повече от 3 часа на високосна година нямаш. Не целя да ти се заяждам а просто да ти кажа че всичко си пише стига да знаеш къде да търсиш, а това дали някой ти вярва ми е се тая на мен . :)

Успех със кандидатурата
0d 03:30:58h
0d 00:59:17h
0d 03:56:56h Тва е за последните три дена без днес :) (аз не казвам че всеки ден мога да играя по цял ден всеки си има някаква работа)
пак за Гаг няма да споря аз знам че само един пак не можех да пиша за 15 дена а може и да съм в грешка ;) всеки греши по някога все пак ;)

Post Reply