ОПЛАКВАНИЯ ОТ АДМИНИТЕ

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Ibrata
Newbie
Newbie

19 Dec 2014 13:51

Значи преди известно време реших да си взема компютър с геймърска конфигурация. А ето и самата конфигурация: Процесор: Intel Core i5 - 4460 (Quad Core) 3.2 - 3.4 GHz, Дъно: Gigabyte B85 HD3, Захранване: CoolerMaster, RAM: 8 GB
Твърд диск: ATB Seagate 1 TB, Монитор: ASUS 21.5'' FULL HD LED, Видеокарта: Nvidia Palit GeForce StormX 2 GB, Мишка: uRage evo Gaming Mouse 3200 dpi. Това е накратко за конфигурацията, а сега по същество:
Играя паралелно и на двете версии CSS: Оригиналната и кракнатата версия. Преди около 2 дена след 23:15 часа играех от кракнатата версия на карта de_aztec и въпросния админ с никнейм: [CrazY JoB]|Yava* и Steam ID: STEAM_0:0:1349197360
също беше там, стоеше в режим на спек.
И след няколко поредни глави от моя страна играча с никнейм: heads ✯✯✯✯✯ започна да ме обвинява, че съм нямал откат на оръжието си и че съм ползвал скрипт за това както ще видите от скрийншотовете, които ще
постна след малко. Веднага след това този админ ми удари бан за 1 ден: http://bans.csmega-bg.com/index.php?p=b ... mid&Submit бана вече е с изтекъл срок. Не знам какъв админ трябва да си, за да баннваш силните играчи, първият който си отнесе от него беше играча с никнейм: AxisMundi с оригинален никнейм: dr | Lightman. Този играч го познавам от доста време и мога да кажа съвсем спокойно, че и той не използва непозволени средства като мен.
Аз не съм заради единия бан, всеки човек може да сгреши няма безгрешни хора на този свят но проблема е,че почна да му става навик на този админ да слага банове на силни играчи. Прави ми впечатление, че повечето оплаквания в тази тема са от този админ.
Админе, ако си ми направил демо искам да го пратиш на главния и той да си каже мнението и след това да го постнеш на главната страница на сайта за да видят всички, че не използвам хак. А ето и скрийншотовете:
http://store.picbg.net/pubpic/43/76/f9f ... 1a4376.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/17/EF/1ab ... 7b17ef.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/8A/AD/474 ... d18aad.jpg
Image

LoG!TeCH
Newbie
Newbie

13 Jan 2015 13:45

Това не е оплакване,а по-скоро запитване. Тъй като не намирам друга такава тема която често се поства, не знам другите дали се преглеждат.Най-вероятно ще бъде запретена към кожчето както и да е. Искам да попитам sk8 тъй като не мога пряко да се свържа с него. Играя от 2012 във вашите сървари бях спрял и отново възобнових, както и да е. Ще бъда много благодарен ако ми сподели на какво се дължи банна. Разбирасе знам че не сте длъжни и надали ще ви се разправя с мен. Не бих използвал точно на това място какъвто и да е хак за да изям банна и да не мога да играя... Играя от достатъчно дълго за да съм запознат. Бил съм админ в други български сървари и не е трудно да разпознаеш един хакер защо бих си го позволил за да не мога да играя после в вашите сървари?! Много благодаря за вниманието на когото го прегледа. Извинявам се за това че пиша тук.

westside
Newbie
Newbie

15 Feb 2015 12:14

Оплаквам се от ''sk8'' беше в тунела почна да бяга и като го убия през кашона направо ме банна иначе той може да стреля през X-а . Това вече ми се случва за 2-ри път.. :)

maximus
Newbie
Newbie

15 Feb 2015 22:33

А мене пък ме гагна перманентно без да има основателна причина. Вместо да ми даде 1 или няколко часа, той перманентно. Явно хакерът, който обидих му беше приятел. Друга причина не виждам.
Апелирам да ми се премахне ГАГът

Peshy
Newbie
Newbie

02 Mar 2015 19:52

Sk8 братле незнам каде го видя тоя wall hack но си много в грешка играя от доста време, не сам поредната шматка, просто ползвам Sound мислех че няма да е нужно но ще пускам демо на секи мап махни банна защото не си прав .....

Thugz
Newbie
Newbie

09 Mar 2015 12:12

DANGER Не,че ти пука ама тоя ск8 и мен ме банна за wall без да съм ползвал такъв.С такива админчета сървърчето няма да просперира.Той дори няма как да докаже 90%от бановете за хак.Не ви знам политиката и не ме интересува, ама такива смешни банове и админи направо нямам думи...
Image

Partyfish12
Newbie
Newbie

14 Mar 2015 14:13

Един приятел ми даваше точки в зм сървъра и Razer ме банна за 3 дена и ми нулира точките. Преди няколко месеца и на Мърата му даваха точки и Razer не му ги нулира, само му ги намали с няколко хиляди при условие че на него му даваха много повече, при него се трупаха на опашка да ги убива и му дадоха около няколко хиляди точки за по-малко от седмица, неговия бан беше 8 пъти по-малък за около 10 пъти по-голямо нарушение и Razer не му нулира точките, а мойте ги. Не е ли малко нечестно?
https://imageshack.com/i/p1Sx8Vk4p
https://imageshack.com/i/pd2anB18p

Ace666
Advanced Forumer
Advanced Forumer

15 Mar 2015 01:36

За тебе има дадено демо, където явно се вижда , докато другия играч го хванах с 5-6 убивания на помощници лично , а не от демо от играч , за това и виждаш разлика в наказанията. Похвала имаш ,че не спази и едното от малкото ни правила. :question: И ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, ПИШЕ В НАЧАЛНАТА СТРАНИЦА КАК СЕ ПРАВИ ОПЛАКВАНЕ!
[CrazY JoB]*Ʀⱥƶ̸ϵʀ̷*
Image
Image

Partyfish12
Newbie
Newbie

16 Mar 2015 22:44

Спам не се толерира.... А що се отнася до наказанието , то е последно и не се променя.А може ли последен шанс да си запазя точките? 99% от тях са изработени с много усилия и труд. А правилата, ще ги спазвам по-често ;)

imp0sible
Newbie
Newbie

21 Apr 2015 19:43

Спама продължава.... То си пише какво трябва да се направи за оплакването , но нали сме големи та дай да пишем като на вечеринка...какво е това държание от админите
става въпрос за *Psycho* днес си играя в зомби сървъра и изведнъж ме килва питам го защо го е направил нямало място :hmmm:
а не можеше ли просто да ми каже да излезна вместо да ме килва ако повечето админи са ви на по 10 години разбирам :ohmg:

Post Reply