ОПЛАКВАНИЯ ОТ АДМИНИТЕ

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
AxisMundi
Newbie
Newbie

12 Nov 2017 17:15

OTPOBEHKPOACAH wrote:Не бях се сблъсквал с админ, но първият ми контакт определено беше невероятно разочарование. Накара ме да се замисля за достоверността на всеки бан, който някога е правен тук. По лошия начин разбрах и, че протестирането на банове не се чете. Нито след 24 часа (24 часа най-късно както пише), нито след седмица.

Бях изключително изненадан от въпросния бан и трябваше да разгледам из интернет, за да разбера как съм го получил. В моя случай KinG_AwPeR предрешен като Balthazar (с всичките му там точици и драскулки), който "по случайност" беше последния ми кил е бил в противникоя отбор. Секундички след това бях баннат... защото съм го убил. Сами се сещате, че не е възможно да ме е гледал и да е преценил, че играя неправомерно. Ама му кефнало на момчето, че единствения начин да е бил убит е от някой гаден измамник, сатанист, дошъл от долната земя, за да развали царството на небесните админчета. И явно добрият ми статс на въпросния мап е достатъчна причина, че да не се прави проверка. Не, не съм ползвал awp.

Може би страхът от чийт е станал някаква фобия, може би е просто злоупотреба с правата, но не може егото да те води... особено когато едва-едва скалъпваш 1 KDR. Не ме притеснява толкова бан-а, колкото това, че някой решава да разполага с нас и да казва кога пак ще можем да играем. Обидата е много по-тежка от някакъв глупав бан. Не сте повече от нас само, защото можете да напишете нещо в конзолата.

Кънтър-страйк дмините масово са станали по-слаби от средното равнище, нещо което преди беше немислимо. Щеше да е хубаво ако и по-малко продуктивните играчи биват забелязвани и им се дават админски права, заради добрата им преценка и уважението, което получават от другите в сървъра, но явно няма нищо такова.

От друга страна събитията ми дадоха възможност да проверя и за други български сървъри. Харесах си и няколко чуждестранни с приемлив пинг и не знам дали изобщо искам да се връщам. Беше ми добре, защото нивото на сървърите е доста ниско, а не бях играл отдавна. Дано поправите нещата, но още преди 6 години, когато играех тук познанството ми с главния админ ми донесе само разочарования... така че съдейки по него, не ми се вярва. Късмет все пак...

edit: Изглежда DANGER не се учи от грешките си, защото подобрение няма никакво в сравнение с ония времена. Още тогава сървъра се правеше така, че да не е по-лош от конкурентния, вместо да цели удобство на потребителя (сървъра е много скромен, липсват и основни секции във форума). Още тогава имаше един приятелски кръг, за когото правилата се заобикаляха. Сега обаче общността се е настроила срещу тоя приятелски кръг в лицето на хората получили админски права - кармата е кучка, както гласи един популярен израз.
Най-малкото не можете да очаквате хората да приемат липсата на демота при бан и да разчитат на нечия дума, че бановете им са коректни.
Има стотицит оплаквания за админи, а действия никакви. Седмица по-късно дори сега, и този пост е пренебрегван. И в интерес на истината, самия форум е паметник от уличаващи собствената им некомпетентност админски реакции, което е притеснително, имайки предвид (както добре си спомням) склонността на DANGER да пренебрегва неща, които не му се нравят. Друг въпрос е, че ни излагате пред чужденците и първия им досег до страната ни ще им носи негативен спомен. Може би не е случайно, че като сме на по-неизвестен сървър късно вечер, хората искат да се съберем в Мания-сървър, вместо в Мега-сървър.
Все пак, ако примем, че можем да им се доверим за aimhack бановете, то нека има демо за wallhack и gag-наказания (изключително субективно е и е много вероятно да има грешки). Абсурдно е да търсите демота от самите потребители, особено след като уж сте професионалисти, а и малцина знаят как се случва това. Цари някаква политика на полицейщина и ако трябва да съм искрен, очаквам горенаписаното да претърпи цензура (казано иначе имам копие). Дори няма елементарен списък със непозволени действия (например, единствената следа водеща до заключението, че тийм-флашът е забранен беше админски коментар). Грубото отношение пък е въпрос, за който дори не ми се говори, защото съм наясно, че отношение по въпроса не се е взело и никога няма да се случи. Съвсем случайно обаче има много ясни указания как да си платим и как да популяризираме сървъра. Също е странно, че линковете водят до бан, а добре си спомням, че самият DANGER и подтиквани от него хора, спамеха IP-то на сървъра в тези на Манията.

И след 10 години няма да бъде погледнато ,щом не е в правилната форма! Никой не е длъжен да чете романи ,в които няма смисъл.....

едит:

Заобикалянето на отговорност явно ви е хоби. Достатъчно структурирано и обосновано беше всичко написано. Представих проблема, разказах гледната точка на играещия, посочих грешките.

В интерес на истината, не съм и очаквал да промените нещо или да се поправите. Целта беше аз да съм коректен към себе си и общността и да постъпя както трябва.

А реакцията само помага на потребителите да затвърдят това, което вече знаем, но с актуална дата.
Е какво излиза, той човека си го е написал преди две години. Сори, но сте слаби със селско-аграрни разбирания и не можете, както много добре усещате и се вижда, да му стъпите и на малкото пръстче на така добре написания и обоснован пост на човека. Жалко, че трябваше и аз да се опаря, за да ми светне. Сега съм още по-убеден, че тук професионализмът и общочовешкото, нормално и възпитано поведение към хората и клиентите си е на минус безкрайност ниво, няма го, непознато ви е. Безвкусието ви прозира отвсякъде и малкия брой хора, които играят тук също го доказва. Един ранк ви държи само сървърчето. А това от своя страна за пореден път доказва, че ме правите на маймуна, каквото не съм и няма да ви позволя

Maevsky
Newbie
Newbie

02 Mar 2018 20:14

STEAM_0:0:138361146, nickname Legion.
Принципно съм мрънкало, но това за мен не е е редно. Уважавам админите, търпя си наказанията за кофти език, направил съм не едно и две демота на играчи, които в последствие са се оказали хакери. Като питах в чата получих отговор, че без доказателства да не говоря за админи глупости. Не, не ми е за това, че ме е убил, питах само по правилата ли е. Съдейки по реакцията на soccer - явно не.
soccer - 02/03/2018 - 16:52
satana снимка нещо имаш ли или вапросния админ те е убил няколко пъти и сега хокаш тука ти почваш да се оплакваш тука когато те мине някой в класицията или който те убива често го нарочваш за хакер има тема във форума оплакване от админи пиши там и ако нямаш видео или снимка по добре не поствай нищо
Това не е един път. Поне два пъти се случи днес.
Ето клипче

soccer
Newbie
Newbie

02 Mar 2018 20:42

Maevsky wrote:
02 Mar 2018 20:14
STEAM_0:0:138361146, nickname Legion.
Принципно съм мрънкало, но това за мен не е е редно. Уважавам админите, търпя си наказанията за кофти език, направил съм не едно и две демота на играчи, които в последствие са се оказали хакери. Като питах в чата получих отговор, че без доказателства да не говоря за админи глупости. Не, не ми е за това, че ме е убил, питах само по правилата ли е. Съдейки по реакцията на soccer - явно не.
soccer - 02/03/2018 - 16:52
satana снимка нещо имаш ли или вапросния админ те е убил няколко пъти и сега хокаш тука ти почваш да се оплакваш тука когато те мине някой в класицията или който те убива често го нарочваш за хакер има тема във форума оплакване от админи пиши там и ако нямаш видео или снимка по добре не поствай нищо
Това не е един път. Поне два пъти се случи днес.
Ето клипче

предупреден е

soccer
Newbie
Newbie

02 Mar 2018 20:44

не виждам да влиза в някой отбор ? седи си спект

Maevsky
Newbie
Newbie

02 Mar 2018 20:49

soccer wrote:
Как така не виждаш? В началото на клипа го убива дивака, с ооп, в края на клипа, същата връка се пуска пак единица и ме убива мен. Не е веднъж, не си говоря ей така НИКОГА, щом казвам нещо съм го видял и записал.

Asen_555
Newbie
Newbie

02 Mar 2018 23:49

soccer wrote:
Ти на черното бяло ще кажеш още малко :lol: :lol: :lol:

soccer
Newbie
Newbie

03 Mar 2018 02:31

клипа в началото ми се вижда размазан

maximus
Newbie
Newbie

03 Mar 2018 20:58

А ако го беше убил, щеше ли да се оплачеш? Не нали? :)

Maevsky
Newbie
Newbie

03 Mar 2018 23:36

По-рано същия ден го направи пак. Независимо кой кого е убил (аз него също) не е ли неправилно? А да те убият в единия отбор и да се пуснеш в другия също може би е редно?
В чата просто питах, казаха ми за оплаквания тук. Един от вас е, аз пък го смятам за приятел. Но както е НАРОЧНО направено за виповете - след излизане и влизане се чака по 3 минути, за да не става така. От него разбрах, че му е направена забележка, тоест случая е приключен. Честит празник на всички, живи и здрави да сме! 😇

arcovk
Newbie
Newbie

11 Mar 2018 22:28

Грешен раздел...

Post Reply