Докладване за хакове (ВАЖНО И ПРОЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО)

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
AxisMundi
Newbie
Newbie

17 Apr 2018 00:58

Asen_555 wrote:
16 Apr 2018 23:27
AxisMundi wrote:
16 Apr 2018 22:10
Asen_555 wrote:
16 Apr 2018 21:50

Добре си му направил демо но може ли да го хванеш когато играе с хак! Не казвам, че не е хакер просто трябва да го хванеш когато играе с хак. Гледам тук на това демо няма нищо нередно. А Head-Breakera е добър играч и това, че те е минал в топа не го прави хакер.
За Head-Breakera говорех в минало време, не съм го обвинявал в хак, щото го знам как играеше с хак, за колко беше баннат и как играе сега без хак. Твърдо мога да заявя, че хич не е добър играч :lol: . Дадох ги за пример как бяха баннати без демо на времето и как си научиха урока. За ранка не ме е.е. JW обаче го гоня щото е нагъл тарикат с малка пи*ка, 11 бана и най-вече щото е хакер отвсякъде, каквито бяха тези от примера ми. Ако още не е ясно, да обясня по-подробно? Не съм някое лапе да плаче за това кой го бил минал. Имам се за най-добрия в детмача, играчите го знаят, а тоя топ го гледаме само аз и тея няколко малкоч*рковци.
Сега проверих за Head- Breakera и има само един бан който е махнат.Явно е даден по погрешка. Но проверих и теб имаш бан за аимбот но твоя не е махнат и сега се сещам, че се оплакваше, че си баннат без причина.Лично DANGER беше ти отговорил,че ти е прегледал демото и бана няма да ти се махне защото си хак. Прочетох го това в раздел"Оплаквания от админи" лично ти си постнал всички писания от чата за онова време. Какво ти е отговорил DANGER също го има записано там. Ако това е истина жалко, че се мислиш за толкова добър играч и живееш в някой измислен свят.
Ясно е колко си гледал, колкото си прочел и първия ми пост, че да казваш, че съм обвинявал брейкъра за хак. Писано е по темата, който иска ще чете и ще разсъждава, аз лично доказах, че демо не ми е направено и съм баннат от админ, от който доста играчи се оплакват. Дангера няма да го коментирам. Работата тук обаче е, че не става дума за мен, а за играч който е очевиден хак, предлагам да не се измества темата, адекватнийй админе. С достатъчно админи играя и съм играл, от години, и това ако не говори, че съм легитимен, нз кое? Сатаната редовно наблюдава нещата, за разлика от другите, колкото и да сте, а за него даже мога да каже, че и може да играе. Със САС играем заедно още от адиктед сървърите. Ето и , да прочетеш и помислиш, да се види, че не дрънкам празни приказки. Ще забележиш (може би) още, че JW всъщност е ФАСТЕРа. Достатъчно изчерпателен ли бях или пак ще искаш за мен да си говорим?!

Asen_555
Newbie
Newbie

17 Apr 2018 06:02

Няма проблем просто ми стана интересно, че хакера вика дръжте хакера :lol: И както писах по напред в темата вземи му направи читаво демо. Докажи ни на демото,че играе с хак,както беше доказано при теб и беше баннат. DANGER ти беше прегледал демото и бана не ти се махна. А ти излизаш с номера, че демо не ти е правено :D Без демо даже и админите нямат право да баннат,който и да е! Това го запомни!

AxisMundi
Newbie
Newbie

17 Apr 2018 11:32

Asen_555 wrote:
17 Apr 2018 06:02
Няма проблем просто ми стана интересно, че хакера вика дръжте хакера :lol: И както писах по напред в темата вземи му направи читаво демо. Докажи ни на демото,че играе с хак,както беше доказано при теб и беше баннат. DANGER ти беше прегледал демото и бана не ти се махна. А ти излизаш с номера, че демо не ти е правено :D Без демо даже и админите нямат право да баннат,който и да е! Това го запомни!
Стига повтаря едно и също нещо! Значи аз имам 1 несправедлив бан, за което ме подкрепиха доста хора, а оня има 11 и съм по- черен от него, така ли? Дангера нищо не е гледал и да е гледал означава, че е некомпетентен. Сгрешил е. Сам твърди, че няма време да поддържа сървърите, и че не играел, но много гледал и чел. То с гледане и четене не стават работите. Аз съм го написал, че ще използвате тоя несправедлив бан да ми серете на имиджа, ама ти продължавай за мен да говориш 1 бан срещу 11те, въпреки, че ти предоставих достоверна информация. И не ми разправяй как стават нещата в тоя измислен сървър. Ако всичко беше наред всеки ден щеше да има оплаквания с демота, но понеже всички знаят, че тука сте просто за статус и на маса, и на никой не му се занимава. Дори и това го има в темата за фестъра! Аз ще си губя от шибаното време да ви свърша работата, а те ще ми наглеят. Е няма да ви се мазня и целувам задниците, за да ми обърнете внимание. И, дааааа, всички знаят колко обичате да ви се мазнят.

KreMenA
Newbie
Newbie

17 Apr 2018 12:27

Объркали сте темата момчета тук е "Докладване за хакове" не чат :) кой е хак и кой не се вижда на демото . Бан без демо няма ,а щом главния админ ти е казал че е гледал демото ти значи е! Имай малко уважение към труда на другите за това, че има къде да си прекарваш свободното време. Щом бана не е бил премахнат има защо, да кажем пак стеам не е гаранция че не се ползват непозволени средства ;) Не спамете повече тук с тези разговори. Използвайте темата по предназначение. Хубав и позитивен ден Ви желая, играйте с повече усмивка и по-малко негативни мисли :thumbup:

AxisMundi
Newbie
Newbie

17 Apr 2018 13:22

KreMenA wrote:
17 Apr 2018 12:27
Объркали сте темата момчета тук е "Докладване за хакове" не чат :) кой е хак и кой не се вижда на демото . Бан без демо няма ,а щом главния админ ти е казал че е гледал демото ти значи е! Имай малко уважение към труда на другите за това, че има къде да си прекарваш свободното време. Щом бана не е бил премахнат има защо, да кажем пак стеам не е гаранция че не се ползват непозволени средства ;) Не спамете повече тук с тези разговори. Използвайте темата по предназначение. Хубав и позитивен ден Ви желая, играйте с повече усмивка и по-малко негативни мисли :thumbup:
Тогава нека ти отговоря по темата. Направил съм си труда, докладвал съм някого, очевидно има защо, от тук насетне е ваша отговорност да го следите, да си играете на котка и мишка, докато не го хванете и не му направите "читаво демо", не е моя отговорност и задължение. Ако толкова ви беше грижа за правилата, колкото твърдите, точно това щяхте да направите и да не позволявате някакъв турски змейкяр да ви се подиграва и прави на балъци. Относно бана ми - ако бях хакер, що ,аджеба(по народномум), не си настроя въображаемия хак по-добре от този на оня, да си кеся в топа и да не се занимавам с вас? Уважението, драга ми, Кременко, се печели, не се изисква, а сървъри за губене на време бол, но тук по-добре си поддържам скила, щото има добри играчи. Пожелавам ти също хубав и мега позитивен, пълен с розови и жълти пеперудки и еднорозчета ден, благодаря за добре свършената работа и ще се постарая да си поддържам нивата на тестостерона в препоръчаните пе*ерас*ки нива!

Post Reply