Здравейте колеги!

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Post Reply
bronho
Newbie
Newbie

31 Oct 2017 20:17

Здраве желаем, дами и господа!

Не знам до колко е жив този форум, но се надявам да се възкреси поне за кратко. Идвам при Вас, и по-конкретно при другаря "Roni_7", или както там е, с една малка но според мен справедлива молба. Но преди това малко пояснение. На скоро имах уникалната чест, да бъда един от многото наказани и изпратени в ъгъла за непослушни (aka: баннат), и някак си ми се прииска да споделя това със света. А именно: ако господинът посочен по-горе, би бил така любезен да ми предостави линк, или друг, по-удобен за него метод , който да съдържа в себе си демо, на което да се вижда как този господин лично и без капка страх захапва куршум, то аз бих бил вечно благодарен, и поемам пълната отговорност с помощта на това демо на направя най-великият клип във формата на така наречените "frag movie", и да yвековеча смелостта на този велик господин, и мой личен другар по неволя, и да го кача в тубата (aka: youtube), и да направя от един велик човек, една велика личност за която ще се говори с векове напред.

С любов,

ɃƦǾѽ₦ϾǾ₳Ŧ.

Maevsky
Newbie
Newbie

31 Oct 2017 20:27

Мараба , Брауни!! Ама ти си бил много сладкодумен извън ЦС, учуден съм. Кога са те баннали, какво станало?
П.С. На Сатана брат съм , засичали сме се.

soccer
Newbie
Newbie

31 Oct 2017 21:15

Немога да ти дам демото лично поради причини които не те касаят има го в бан листата всеки път доста умело се криеш но този път се спъна и не ми се прави на много еродиран с тия сладки думи да ми се правиш на интересен

ramina
Newbie
Newbie

03 Nov 2017 18:10

bronho wrote:Здраве желаем, дами и господа!

Не знам до колко е жив този форум, но се надявам да се възкреси поне за кратко. Идвам при Вас, и по-конкретно при другаря "Roni_7", или както там е, с една малка но според мен справедлива молба. Но преди това малко пояснение. На скоро имах уникалната чест, да бъда един от многото наказани и изпратени в ъгъла за непослушни (aka: баннат), и някак си ми се прииска да споделя това със света. А именно: ако господинът посочен по-горе, би бил така любезен да ми предостави линк, или друг, по-удобен за него метод , който да съдържа в себе си демо, на което да се вижда как този господин лично и без капка страх захапва куршум, то аз бих бил вечно благодарен, и поемам пълната отговорност с помощта на това демо на направя най-великият клип във формата на така наречените "frag movie", и да yвековеча смелостта на този велик господин, и мой личен другар по неволя, и да го кача в тубата (aka: youtube), и да направя от един велик човек, една велика личност за която ще се говори с векове напред.

С любов,

ɃƦǾѽ₦ϾǾ₳Ŧ.
Изяде бана за две глави на х дето му направи едното през смоука беше, той ронито си е предвидим играч. Толкова време играе и играта му е една и съща смятай Кремена дето е слаба :) е по- трудна за разгадаване.

KreMenA
Newbie
Newbie

03 Nov 2017 20:31

ramina wrote:
bronho wrote:Здраве желаем, дами и господа!

С любов,

ɃƦǾѽ₦ϾǾ₳Ŧ.
Изяде бана за две глави на х дето му направи едното през смоука беше, той ронито си е предвидим играч. Толкова време играе и играта му е една и съща смятай Кремена дето е слаба :) е по- трудна за разгадаване.
ААаааа моля,моля Кремена е про с изтрити банове ако не сте разбрали :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ramina
Newbie
Newbie

03 Nov 2017 23:31

Кремена за теб мога да пиша само добри неща редовна си може да не си много добра но имаш усет за играта , трябва ти само малко късмет.

soccer
Newbie
Newbie

04 Nov 2017 02:32

ramina wrote:Кремена за теб мога да пиша само добри неща редовна си може да не си много добра но имаш усет за играта , трябва ти само малко късмет.

Zashto si mislish che nqmashe da go banna , ako beshe ybil nqkoi dryg prosto do sega sym go zasi4al no sum nqmal demo , vie vse mnogo znaete ot svoite gledni tochki mnogo gi razbirash i vsusnotst kak se pishesh v igrata shtoto tyka vsi4kite mnogoznaikovci v cs ne vi znam ko i ste i koi ti e iskal mnenieto na tebe ti li si bannat imash li nqkakva vryzka s bana neshto ili si advokat na broncoat ili sum te bannaval i tebe sum te gagval i tuka i ti gledash da me opluesh kakto vsi4kite surditi :D

ramina
Newbie
Newbie

04 Nov 2017 03:37

soccer wrote:
ramina wrote:Кремена за теб мога да пиша само добри неща редовна си може да не си много добра но имаш усет за играта , трябва ти само малко късмет.

Zashto si mislish che nqmashe da go banna , ako beshe ybil nqkoi dryg prosto do sega sym go zasi4al no sum nqmal demo , vie vse mnogo znaete ot svoite gledni tochki mnogo gi razbirash i vsusnotst kak se pishesh v igrata shtoto tyka vsi4kite mnogoznaikovci v cs ne vi znam ko i ste i koi ti e iskal mnenieto na tebe ti li si bannat imash li nqkakva vryzka s bana neshto ili si advokat na ili sum te bannaval i tebe sum te gagval i tuka i ti gledash da me opluesh kakto vsi4kite surditi :D
Кой те плюе аз ти казвам,че си слаб играч , да не се засегна. Написах си мнението защото бях във играта когато го банна забраняваш да изкажем мнението ли си e това друг го решава не ти.

soccer
Newbie
Newbie

04 Nov 2017 03:58

ramina wrote:
soccer wrote:

Zashto si mislish che nqmashe da go banna , ako beshe ybil nqkoi dryg prosto do sega sym go zasi4al no sum nqmal demo , vie vse mnogo znaete ot svoite gledni tochki mnogo gi razbirash i vsusnotst kak se pishesh v igrata shtoto tyka vsi4kite mnogoznaikovci v cs ne vi znam ko i ste i koi ti e iskal mnenieto na tebe ti li si bannat imash li nqkakva vryzka s bana neshto ili si advokat na ili sum te bannaval i tebe sum te gagval i tuka i ti gledash da me opluesh kakto vsi4kite surditi :D
Кой те плюе аз ти казвам,че си слаб играч , да не се засегна. Написах си мнението защото бях във играта когато го банна забраняваш да изкажем мнението ли си e това друг го решава не ти.
Ramina temata e zashto sum bannal broncoat ne da si gi merish s mene koi bil slab i koi bil dobur ti imash li vryzka s glavniq za kakvo govorish che sum bil slab igrach kato tova vaobshte ne e po temata nito che sum se istykval che sum dobyr nito nishto poveche ne me zanimavai s tapashtinite si razbrahme li se , ako nqmash oplakvane ot mene prosto ne mi pishi nicka podminavai me !

Post Reply