BraveBG BANNAT !!!

Ако не сте доволни от нещо или някого ...
Post Reply
BraveBG
Newbie
Newbie

25 Mar 2017 00:10

Purvo iskam da se izvinq, che ne pisha s Bulgarski bukvi.

Iskam da popitam maximus zashto me banna, pishe che prichinata e bila che sum polzval wallhack, eh...kuv wallhack be moito momche? Da ne kazvam losha duma, ama ti znaesh li wallhack kvo e ?
Bih jelal da mi se premahne bana, che za nishto az nqma 1 sedmica da chakam. DANGER, podbirai si adminite, samo chitavite da ostanat. I iskam ooshte vednuj da kaja, az hackove ne polzvam.

EDIT: Samo da dobavq, znam che v Bulgarskite serveri kato cqlo standarta na igra e po-nisuk ot chujdestrannite, az da vi popitam vas adminite, shto ne vleznete da igraete tam ta da vi vidq kak shte se spravite?
Oshte vednuj da kaja na DANGER, podbirai si adminite, ban ei taka da mi davat ne bi trqbvalo da se dopuska, ne polzvam wallhack!

Blagodarq.

maximus
Newbie
Newbie

25 Mar 2017 00:51

Нито си първият, нито ще си последният, който се оплаква и играе с хак. :!:
Лека нощ!

BraveBG
Newbie
Newbie

25 Mar 2017 01:58

maximus wrote:Нито си първият, нито ще си последният, който се оплаква и играе с хак. :!:
Лека нощ!
Ti mnogo pochna da razbirash, ot koga stana takuv expert ta znaesh koi s hack koi ne ? Nauchi se da igraesh, samo tova shte ti kaja, experte !

Ako nqkoi ot profesionalnite otbori vlezne, sigurno na momenta shte go bannete, haha! Bulgarska mu rabota

P.s.Y.c.H.o
Forum God
Forum God

26 Mar 2017 11:31

Hапълно те подкрепям. BraveBG стандарта на игра е по-нисък от чуждестранните! Ако ползва хак що не го банна завинаги ? Играх с BraveBG преди да бъде баннат според мен беше чист , явно има хора които искат да си играят с админ панела.
Image

maximus
Newbie
Newbie

26 Mar 2017 13:14

P.s.Y.c.H.o wrote:Hапълно те подкрепям. BraveBG стандарта на игра е по-нисък от чуждестранните! Ако ползва хак що не го банна завинаги ? Играх с BraveBG преди да бъде баннат според мен беше чист , явно има хора които искат да си играят с админ панела.
А според мен си спамер.

P.s.Y.c.H.o
Forum God
Forum God

26 Mar 2017 13:20

maximus wrote:
P.s.Y.c.H.o wrote:Hапълно те подкрепям. BraveBG стандарта на игра е по-нисък от чуждестранните! Ако ползва хак що не го банна завинаги ? Играх с BraveBG преди да бъде баннат според мен беше чист , явно има хора които искат да си играят с админ панела.
А според мен си спамер.
Едва ли му пука на човек който изкарва много повече пари от теб. Взели са го 2 пъти банва, админ бил вчерашен пубер който не може да си контролира емоцийте. Казвам ти че не е хаквал не стига че няма и сакато куче в серверите, че и банваш.
Image

maximus
Newbie
Newbie

26 Mar 2017 15:49

P.s.Y.c.H.o wrote:
maximus wrote:
А според мен си спамер.
Едва ли му пука на човек който изкарва много повече пари от теб. Взели са го 2 пъти банва, админ бил вчерашен пубер който не може да си контролира емоцийте. Казвам ти че не е хаквал не стига че няма и сакато куче в серверите, че и банваш.
Бан не се дава за "вземане".
Хубав ден!

BraveBG
Newbie
Newbie

26 Mar 2017 16:37

Mersi za podkremata Psycho, nqma kvo da govorime po tazi tema, sujalqvam, no adminite v tozi server sa na mnogo nisko nivo shto se govori do umeniqta im !

Inache za maximus, ne sujelqvam che ti razkazah igrata onazi vecher predi bana, vqrno, qdosul si se, banna me, sega si igraesh na spokoistvie.

shark1986
Newbie
Newbie

20 Apr 2017 21:55

BraveBG нещо замълча :lol: Този път беше баннат от главния админ armaturata. Да не кажеш сега, че и той се е объркал :lol:

BraveBG
Newbie
Newbie

23 Apr 2017 01:28

shark1986 wrote:BraveBG нещо замълча :lol: Този път беше баннат от главния админ armaturata. Да не кажеш сега, че и той се е объркал :lol:
TI puk koi si be, che ne te znam ? Nqma kvo da govorq, ti taka govorish za glavniq admin, vse edno e nqkoe Pro ot ESL. Nqma svesten admin v CSMEGA grupata. Tebe shtom ne te znam, znachi si i na po nisko nivo ot tqh, smqtai...
Na vseki s mozuk mu e qsno che ako bqha sigurni che sum s hack(za tqhno sujalenie ne sum) , shtqha da me bannat zavinagi. Vtornik vlizam pak i shte vidim kolko shte izdurjat bez da me bannat tozi put! :D

Post Reply